Submit a question to our community and get an answer from real people.
Submit

How would you find the value of a fruit weighing .35 lb, that costs $20 a lb?

I'm looking to find the value of an object which weight has decimal places. I need the formula you got this with.

Report as

20 x 0.35 = 7

Helpful (2) Fun Thanks for voting Comments (0)
Report as
Add a comment...
Do you have an answer?
Answer this question...
Did you mean?
Login or Join the Community to answer
Popular Searches