Web Results

opendatakosovo.org/open-data-advocates

Become an open data advocate! Just contact us, attend one of our workshops, get some official business cards, and you're all set to help us get data opened.

www.tiranaobserver.al/portretet-e-folesve-dhe-radiokronisteve-te-pare-te-radio-tiranes

Kjo ishte Kaliopi Plasari, (Nushi, 1905-1979), që e kemi përmendur në pjesët e para ... Dhe u habita kur mësova se ishte zëri i Feride Spahiut, një ish-nxënëse e  ...

journals.sagepub.com/doi/full/10.1177/0888325416630959

... (KRCT), founded and directed by Feride Rushiti, was key in providing physical and .... It is clear from an interview with the late Pajazit Nushi, a veteran human ...

www.ask.com/youtube?q=Feride++Nushi&v=EJraEnj5wxI
Nov 19, 2011 ... abetare berila - Duration: 3:22. feride berila 1,217 views · 3:22. Kënga e abetares "UDHA E SHKRONJAVE".wmv - Duration: 3:20. UDHA E ...

www.kavajaonline.com/forumi/topic/3319-numeratori-telefonik-i-kavajes/page__st__20

LLAQI NUSHI (L.6) 44208. LLAUSHI SALI (L.2) ..... NUSHI BARDHYL (L.4) 45947. NUSHI EDI (L.4) .... QOLI FERIDE (L.2) 44421. QOLI ISMAIL ...

www.facebook.com/elvane.mullatahiri

Elvan Ferizi Mullatahiri is on Facebook. Join Facebook to connect with Elvan Ferizi Mullatahiri and others you may know. Facebook gives people the power...

www.albpetrol.al/njoftim

29 Shtator 2014 ... 322, Feride, Refat, Vrapi, Q.A.R.Patos. 323, Pellumb .... 509, Nikola, Petro, Nushi, Q.E.M.N.G.Patos ... 556, Feride, Sybi, Kamberi, Q.P.N.Kucove.

www.gjykataelarte.gov.al/web/qershor_2004_389.doc

1111 01.06.2004 Jorgji Nushi ne mungese, Dhoksi Nushi. ne mungese, Liljana ..... 1228 15.06.2004 Feride Gjini, Natasha Mita, Aferdita Sula,. Donika Korreshi ...

www.oak-ks.org/sq/lista-e-avokateve

... Gashi- BytyqiFehmije ZhubiFeim AlajFeim BytyqiFerid GjikolliFerid Shabani Feride ... NushiGazmend RexhepiGazmend SharkuGenc JunikuGenc ShalaGent  ...